Акції та Новини

Якщо немає можливості чекати доставку Ви можете оформити замовлення на самовивіз

Знижка -10% діє на все меню, крім напоїв та акційних пропозицій.

Знижки не сумуються.І ось знову наближається цей день - ТВІЙ День Народження.

Разом з Днем Народження приходять і питання: Як провести цей день? Чим пригостити гостей?

Святкуйте свято в ресторані ТАКУАН СУШІ та отримуйте знижку -20% на все меню, крім напоїв та акційних пропозицій. 

Акцією можна скористатися в день свого народження та протягом 7-ми днів після нього.

Спеціальна пропозиція не діє на доставку.

Для отримання знижки потрібно відправити документ підтверджуючий Вашу дату народження на  зручний для вас месенджер 38 (073) 285 50 50

Дана акція не поєднуються з іншими акціями та знижками.Напередодні свят кожен замислюється про подарунок рідним і близьким. Проте, дуже часто ми стикаємося з тим, що навіть не можемо уявити чим цікавляться найближчі люди. Що ж дарувати тоді? Подарунковий сертифікат? Так! Ви подаруєте прекрасний відпочинок і задоволення тому, хто Вам дорогий! Близька Вам людина зможе в будь-який зручний для неї день прийти і насолоджуватися смачними стравами.

Придбати подарунковий сертифікат можна в ресторані ТАКУАН СУШІ за адресою Проспект Миру, 19 та на нашому сайті.

Для вашої зручності ми продумали варіанти оплати: розрахунок готівкою, розрахунок терміналом, переказ на картку.

При придбанні сертифіката знижки не застосовуються. Сертифікат можна використовувати лише один раз. Якщо сума чека вища за номінал Подарункового Сертифіката, ви повинні сплатити різницю між сумою в чеку та номіналом Сертифіката. Якщо вартість Вашого замовлення є меншою за номінал Сертифіката, різниця між чеком і номіналом Сертифіката не повертається. Подарунковий сертифікат не підлягає обміну за номіналом або поверненню.

Щоб використати подарунковий сертифікат, необхідно зробити замовлення Ваших улюблених страв та пред'явити його працівнику ресторану (адміністратор, офіціант, оператор).Якщо Ви ще не куштували наші роли, тоді це гарна нагода спробувати наше смачненьке меню. Ми пропонуємо неперевершені суші та десерти.

Дана знижка  -30%, яка діє тільки на самовивіз, не сумується з іншими знижками та акціями.  Знижка не діє на напоїї. Скористатися флаєром можна тільки один раз.